Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi solglasögon
Miniatyr
Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Kattöga
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
garanti~~POS=TRUNC
2 Years Tillverkare
ögon Storlek
55mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
18mm
Bågfärg
Svart
garanti~~POS=TRUNC
2 Years Tillverkare
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Kattöga
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
ögon Storlek
55mm