Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Lili 58 s 2m2 solglasögon
Miniatyr
Jimmy Choo Lili 58 s 2m2 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
I lager, 2 Finns att köpa
För de närmaste 7 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
 officiell fackhandeln
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Guld
Ram Material
Metall
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
linsteknik
Rök
Lutning
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
garanti~~POS=TRUNC
2 Years Tillverkare
ögon Storlek
58mm
bro storlek
16mm
Skalmar
145mm
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
16mm
Bågfärg
Guld
garanti~~POS=TRUNC
2 Years Tillverkare
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Lutning
Rök
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
ögon Storlek
58mm