Jimmy Choo JIMENA-S-06J-60 Jimena 60-tals 06j solglasögon
Miniatyr
Jimmy Choo Jimena 60-tals 06j solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Guld
Ram Material
Metall
ramform
Aviator / Navigator
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
Lutning
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
garanti~~POS=TRUNC
2 Years Tillverkare
ögon Storlek
60mm
bro storlek
12mm
Skalmar
145mm
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
12mm
Bågfärg
Guld
garanti~~POS=TRUNC
2 Years Tillverkare
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Brun
Lutning
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Aviator / Navigator
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
ögon Storlek
60mm