Vogue VO5428S-299414-51 Vo5428s 51 299414 solglasögon
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Rosa
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Linsfilter
3
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
18mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
18mm
Bågfärg
Rosa
Kön
Damtoalett
Linsfilter
3
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm