Smith SOPHISTICATE-IMM-54 Sophisticate 54 imm solglasögon
Miniatyr
Smith Sophisticate 54 imm solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Röd
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Svart
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Röd
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Svart
Rök
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm