Smith SNARE-2JK-51 Snare 51 2jk solglasögon
Miniatyr
Smith Snare 51 2jk solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
liknande produkter
Kön
Herr
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Lila
linsteknik
UV-skydd
linsteknik
Flerskikts
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Två tonig
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Lila
Flerskikts
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm