Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Smithcolette 55 n dcd solglasögon
Miniatyr
Smith Smithcolette 55 n dcd solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Blå
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
Polariserad
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
17mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Blå
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Brun
Polariserad
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm