Smith SIDNEY-1ED-52 Sidney 52 1ed solglasögon
Miniatyr
Smith Sidney 52 1ed solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Grön
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Polariserad
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
22mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
22mm
Bågfärg
Grön
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Polariserad
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm