Smith ROUNDER-HWS-52 Rounder 52 hws solglasögon
Miniatyr
Smith Rounder 52 hws solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brand
linsteknik
Flerskikts
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
17mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Två tonig
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Brand
Flerskikts
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm