Smith PREP-J5G-59 Prep 59 j5g solglasögon
Miniatyr
Smith Prep 59 j5g solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Guld
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
linsteknik
Polariserad
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
59mm
bro storlek
39mm
Skalmar
125mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
39mm
Bågfärg
Guld
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Brun
Polariserad
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
125mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
59mm