Smith PREP-AOZ-53-BG Prep aoz 53 bg solglasögon
Miniatyr
Smith Prep aoz 53 bg solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Se vår leverans- och returpolicy.
linsteknik
Polariserad
Lutning
ögon Storlek
53mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
bro storlek
19mm
Brun
Lutning
Polariserad
Skalmar
145mm
ögon Storlek
53mm