Smith PREP-AOZ-53 Prep 53 aoz solglasögon
Miniatyr
Smith Prep 53 aoz solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Guld
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
19mm
Bågfärg
Guld
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm