Smith PIVLOCKASANA-N-1ED-99 Pivlockasana 99 n 1ed solglasögon
Miniatyr
Smith Pivlockasana 99 n 1ed solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Grön
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Garnityr
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
99 mm
bro storlek
01mm
Skalmar
125mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
01mm
Bågfärg
Grön
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Garnityr
Skalmar
125mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
99 mm