Smith LOWDOWNSLIM-N-PGC-54 Lowdownslim 54 n pgc solglasögon
Miniatyr
Smith Lowdownslim 54 n pgc solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
16mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
16mm
Bågfärg
Svart
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm