Smith HOLIDAY-6HT-54 Holiday 54 6ht solglasögon
Miniatyr
Smith Holiday 54 6ht solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Vit
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Vit
Kön
Herr
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm