Smith HOLIDAY-2M4-54 Holiday 54 2m4 solglasögon
Miniatyr
Smith Holiday 54 2m4 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Bågfärg
Vit
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Vit
Kön
Herr
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm