Smith GETAWAY-TCB-56 Getaway 56 tcb getaway solglasögon
Miniatyr
Smith Getaway 56 tcb getaway solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Acetat
ramform
Kattöga
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
56mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Kattöga
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
56mm