Smith FOUNDERSLIM-PGC-52 Founderslim 52 pgc solglasögon
Miniatyr
Smith Founderslim 52 pgc solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Räckvidd
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Svart
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm