Smith ECLIPSE-35J-58 Eclipse 58 35j solglasögon med eclipse
Miniatyr
Smith Eclipse 58 35j solglasögon med eclipse
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Orange
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
Polariserad
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
58mm
bro storlek
15mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
15mm
Bågfärg
Orange
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Blå
Polariserad
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
58mm