Smith CROSSFADE-TCB-55 Crossfade 55 tcb crossfade solglasögon
Miniatyr
Smith Crossfade 55 tcb crossfade solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
19mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Två tonig
Herr
Damtoalett
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm