Smith CAVALIER-141-55 Cavalier 55 141 solglasögon
Miniatyr
Smith Cavalier 55 141 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Lila
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
16mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
16mm
Bågfärg
Lila
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm