Smith BAYSIDE-807-54 Bayside 54 807 Bayside solglasögon
Miniatyr
Smith Bayside 54 807 Bayside solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
19mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
54mm