Scotch & Soda SS8008-104-51 SS8008 51 104 solglasögon
Miniatyr
Scotch & Soda SS8008 51 104 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Ram Material
Acetat
ramform
Geometrisk / Åttkantiga
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
19mm
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
19mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Kön
Herr
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Geometrisk / Åttkantiga
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm