Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 Sf938s 57 023 solglasögon
Miniatyr
Salvatore Ferragamo Sf938s 57 023 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Grå
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
57mm
bro storlek
15mm
Skalmar
150mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
15mm
Bågfärg
Grå
Kön
Herr
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
150mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
57mm