Police S1971-56J61X S1971 56 56j61x solglasögon
Miniatyr
Police S1971 56 56j61x solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 2-4 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Röd
Ram Material
Injiceras / Propion
ramtyp
Hel Fälg
Linsfilter
2
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
56mm
bro storlek
17mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
17mm
Bågfärg
Röd
Kön
Damtoalett
Linsfilter
2
Passa
Medium
Ram Material
Injiceras / Propion
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
56mm