Oliver Peoples OV5448T-1005-46 Ov5448t 46 1005 solglasögon
Miniatyr
Oliver Peoples Ov5448t 46 1005 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grön
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Små
ögon Storlek
46mm
bro storlek
22mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
22mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Herr
Linsfärg
Grön
linsteknik
UV-skydd
Passa
Små
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
46mm