Oliver Peoples OV1298T-5311-47 Ov1298t 47 5311 mode solglasögon
Miniatyr
Oliver Peoples Ov1298t 47 5311 mode solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 10 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Guld
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grön
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Små
ögon Storlek
47mm
bro storlek
22mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Räckvidd
UPC
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
22mm
Bågfärg
Guld
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Grön
linsteknik
UV-skydd
Passa
Små
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
47mm