Moschino MOS164-S-4AN-60 Mos164 solglasögon från 60-talet
Miniatyr
Moschino Mos164 solglasögon från 60-talet
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För de närmaste 18 timmar beräknad leverans till Storbritannien av Monday 18 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Herr
Bågfärg
Gul
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Brun
Passa
Stor
ögon Storlek
60mm
bro storlek
21mm
Skalmar
130mm
bro storlek
21mm
Bågfärg
Gul
Kön
Herr
Linsfärg
Brun
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
Skalmar
130mm
ögon Storlek
60mm