Moschino MOS145-S-807-55 Mos145 s 55 807 solglasögon
Miniatyr
Moschino Mos145 s 55 807 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Thursday 21 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Grå
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
18mm
Skalmar
135mm
bro storlek
18mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Grå
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
Skalmar
135mm
ögon Storlek
55mm