Moschino MOS132-S-7RM-53 Mos132 53 s 7rm solglasögon
Miniatyr
Moschino Mos132 53 s 7rm solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Thursday 21 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Blå
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
21mm
Skalmar
140mm
bro storlek
21mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Blå
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
Skalmar
140mm
ögon Storlek
53mm