Moschino MOS129-S-807-54 Mos129 s 54 807 solglasögon
Miniatyr
Moschino Mos129 s 54 807 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Square / Rektangel
Linsfärg
Grå
linsteknik
Lutning
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
18mm
Skalmar
140mm
bro storlek
18mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Grå
Lutning
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Plast
Skalmar
140mm
ögon Storlek
54mm