Moschino MOS040-S-086-55 Mos040 55 s 086 solglasögon
Miniatyr
Moschino Mos040 55 s 086 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
19mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
19mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm