Moschino MOS033-S-086-52 Mos033 s 52 86 solglasögon
Miniatyr
Moschino Mos033 s 52 86 solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Thursday 21 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Ram Material
Acetat
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
20mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm