Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 Im0108 52 gs scl solglasögon
Miniatyr
Isabel Marant Im0108 52 gs scl solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Thursday 21 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Två tonig
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
23mm
Skalmar
145mm
bro storlek
23mm
Bågfärg
Två tonig
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Medium
Skalmar
145mm
ögon Storlek
52mm