Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Im0107 53 gs scl solglasögon
Miniatyr
Isabel Marant Im0107 53 gs scl solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
I lager
Bara en kvar - Mer På beställningen
För i nästa timme för beräknad leverans till Storbritannien av Friday 15 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Gratis UK nästa dag leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Acetat
ramform
Geometrisk
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
53mm
bro storlek
22mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
22mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Geometrisk
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
53mm