Isabel Marant IM0016-S-2M2-54 Im0016 54 s 2m2 solglasögon
Miniatyr
Isabel Marant Im0016 54 s 2m2 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Metall
ramform
Runda / Ovala
Linsfärg
Lila
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Medium
ögon Storlek
54mm
bro storlek
21mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
21mm
Bågfärg
Två tonig
Linsfärg
Lila
Passa
Medium
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Metall
Skalmar
145mm
ögon Storlek
54mm