Isabel Marant IM0004-N-S-EPZ-52 Im0004 52 ns epz solglasögon
Miniatyr
Isabel Marant Im0004 52 ns epz solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
52mm
bro storlek
26mm
Skalmar
150mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
26mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Blå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
150mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
52mm