Hackett HEB248-143-51 Heb248 51 143 solglasögon
Miniatyr
Hackett Heb248 51 143 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Herr
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
15mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
15mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Kön
Herr
Linsfärg
Brun
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm