Escada SESA62F-A01V-58 Sesa62f 58 a01v solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa62f 58 a01v solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Wednesday 20 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Två tonig
ramform
Kattöga
Linsfärg
Blå
ögon Storlek
58mm
bro storlek
16mm
Skalmar
145mm
bro storlek
16mm
Bågfärg
Två tonig
Linsfärg
Blå
ramform
Kattöga
Skalmar
145mm
ögon Storlek
58mm