Escada SESA59F-A01V-54 Sesa59f 54 a01v solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa59f 54 a01v solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
liknande produkter
54 (SESA59F-0G21-54)
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Geometrisk
Linsfärg
Grå
Bro eller Pad
Vaddera
ögon Storlek
54mm
bro storlek
18mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
18mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Grå
ramform
Geometrisk
Ram Material
Plast
Skalmar
145mm
ögon Storlek
54mm