Escada SESA58F-T02R-54 Sesa58f 54 t02r solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa58f 54 t02r solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Röd
Ram Material
Acetat
ramform
Panthos (Tekopp)
Linsfärg
Lila
Bro eller Pad
Vaddera
ögon Storlek
54mm
bro storlek
22mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
22mm
Bågfärg
Röd
Linsfärg
Lila
ramform
Panthos (Tekopp)
Ram Material
Acetat
Skalmar
145mm
ögon Storlek
54mm