Escada SESA58F-A02W-54 Sesa58f 54 a02w solglasögon
Bågfärg
Svart
Ram Material
Plast
ramform
Panthos (Tekopp)
Linsfärg
Blå
Bro eller Pad
Vaddera
ögon Storlek
54mm
bro storlek
22mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
22mm
Bågfärg
Svart
Linsfärg
Blå
ramform
Panthos (Tekopp)
Ram Material
Plast
Skalmar
145mm
ögon Storlek
54mm