Escada SESA52F-T01R-64 Sesa52f 64 t01r solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa52f 64 t01r solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Bågfärg
Grå
Ram Material
Plast
ramform
Kattöga
Linsfärg
Grå
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
64mm
bro storlek
15mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
15mm
Passa
Stor
ramform
Kattöga
Ram Material
Plast
Skalmar
145mm
ögon Storlek
64mm