Escada SESA50F-G21R-51 Sesa50f 51 g21r solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa50f 51 g21r solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 4-6 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Ram Material
Plast
ramform
Runda / Ovala
Linsfärg
Grön
linsteknik
Blixt
Bro eller Pad
Bro
ögon Storlek
51mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se allt
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Sköldpaddsskal
Linsfärg
Grön
Blixt
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Plast
Skalmar
145mm
ögon Storlek
51mm