Escada SESA50F-0A02-51 Sesa50f 51 0a02 solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa50f 51 0a02 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Medium
ögon Storlek
51mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Medium
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
51mm