Escada SESA47F-0A02-56 Sesa47f 56 0a02 solglasögon
Miniatyr
Escada Sesa47f 56 0a02 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Två tonig
Ram Material
Metall
ramform
Kattöga
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Lila
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Vaddera
Passa
Stor
ögon Storlek
56mm
bro storlek
13mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Vaddera
bro storlek
13mm
Bågfärg
Två tonig
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Lila
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Kattöga
Ram Material
Metall
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
56mm