Carrera CARRERA1061-S-900-59 Carrera1061 s 59 900 solglasögon
Miniatyr
Carrera Carrera1061 s 59 900 solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Kön
Herr
Bågfärg
Klar / Genomskinligt
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
59mm
bro storlek
16mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
16mm
Bågfärg
Klar / Genomskinligt
Damtoalett
Herr
Linsfärg
Grå
linsteknik
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
59mm