Carolina Herrera SHE742-700G-50 She742 50 700g solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera She742 50 700g solglasögon
PayPal
Tillfälligt slut
Fyll i din e-postadress som ska anmälas så snart som denna produkt blir tillgänglig.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
ramform
Runda / Ovala
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Beige
linsteknik
Lutning
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Små
ögon Storlek
50mm
bro storlek
20mm
Skalmar
135mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Beige
Lutning
UV-skydd
Passa
Små
ramform
Runda / Ovala
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
135mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
50mm