Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Her0136 55 s k4g solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Her0136 55 s k4g solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 2-4 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Röd
Ram Material
Acetat
ramform
Fjäril
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Brun
linsteknik
Lutning
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
20mm
Skalmar
145mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Röd
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Brun
Lutning
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Fjäril
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
145mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm