Carolina Herrera HER0106-S-KDX-55 Her0106 55 s kdx solglasögon
Miniatyr
Carolina Herrera Her0106 55 s kdx solglasögon
10% extra rabatt med koden: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Tillgängliga
I lager I 2-4 Days
Leverans beräknad till Storbritannien av Tuesday 19 May 2026.
 30 dagar utan krångel returer
 Fria UK Leverans
Se vår leverans- och returpolicy.
Kön
Damtoalett
Bågfärg
Svart
Ram Material
Acetat
ramform
Square / Rektangel
ramtyp
Hel Fälg
Linsfärg
Grå
linsteknik
Rök
linsteknik
UV-skydd
Bro eller Pad
Bro
Passa
Stor
ögon Storlek
55mm
bro storlek
20mm
Skalmar
140mm
Bro eller Pad
Bro
bro storlek
20mm
Bågfärg
Svart
Kön
Damtoalett
Linsfärg
Grå
Rök
UV-skydd
Passa
Stor
ramform
Square / Rektangel
Ram Material
Acetat
ramtyp
Hel Fälg
Skalmar
140mm
Watches2U-garanti
2 år
ögon Storlek
55mm